Centrala: +48 32 346 37 00
Strona główna » Aktualności » Majsterkowanie » Pokazy malowania natryskowego

Pokazy malowania natryskowego

22.03.2013 w kategorii: Majsterkowanie


Zapraszamy Państwa na pokazy malowania natryskowego przy użyciu naszych urządzeń!

Pokazy odbywają się w soboty i niedziele od kwietnia do października 2013 roku w sieci sklepów Castorama i Leroy Merlin w całej Polsce. 

Każdy odwiedzający ma okazję przekonać się jak proste staje się malowanie ściany czy ogrodzenia z wykorzystaniem pistoletu natryskowego Wagner. Profesjonalni Doradcy nie tylko zaprezentują jak działa urządzenie, ale również pozwolą je wypróbować, doradzą w kwestii doboru odpowiedniej farby lub wskażą inne warte uwagi urządzenia, które zainteresują nie tylko majsterkowiczów ale i profesjonalistów działających w branży budowlanej. 
Doradców Klienta firmy WAGNER spotkać będzie można w Dziale Farb lub w Dziale Narzędzi na terenie sklepów.

Wróć do kategorii

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne potrzeby."Zastosowanie i wykorzystanie technologii informatycznych w procesach zarządzania przedsiębiorstwem WAGNER-SERVICE" Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Wagner-Service Piotr Wilczek i synowie Spółka Jawna. Całkowita wartość projektu: 33.335,28 PLN Wnioskowana kwota dofinansowania: 16.394,40PLN Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
PROGRAM REGIONALNY Narodowa Strategia Spójności
PROGRAM REGIONALNY Narodowa Strategia Spójności
PROGRAM REGIONALNY Narodowa Strategia Spójności
Informacje źródłowe na temat Regionalengo Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajduja sie na stronie www.rpo.silesia-region.pl

Newsletter – Przemysł: Malowanie ciekłe

Zapisz się do Newslettera, aby otrzymywać informacje o aktualnych promocjach i nowościach.

Zamów katalog ‘Industrial Solutions – Malowanie ciekłe’

Aby otrzymać aktualny katalog, uzupełnij wszystkie poniższe dane: