Centrala: +48 32 346 37 00
Strona główna » Aktualności » Targi » EXPO SURFACE 2013

EXPO SURFACE 2013

05.02.2013 w kategorii: Targi


expo_surface.jpg

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas  - Targów Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni Kielce 19 - 21.03.2013 !

Targi te odbywają się w 2013 roku już po raz czwarty. Na wystawie prezentowane są między innymi technologie oraz urządzenia do nanoszenia powłok ochronnych, sprzęt do czyszczenia i przygotowania powierzchni, specjalistyczne środki chemiczne, jak również urządzenia czy systemy do obróbki powierzchni. Produkty prezentuje kilkadziesiąt firm z Polski, Niemiec i Belgii.

Przyjdź:

  • zobacz nasze nowości
  • sprawdź oferty promocyjne
  • nasi doradcy pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązania dla Twoich potrzeb
 

 STOISKO E74

Zapraszamy!

Wróć do kategorii

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne potrzeby."Zastosowanie i wykorzystanie technologii informatycznych w procesach zarządzania przedsiębiorstwem WAGNER-SERVICE" Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Wagner-Service Piotr Wilczek i synowie Spółka Jawna. Całkowita wartość projektu: 33.335,28 PLN Wnioskowana kwota dofinansowania: 16.394,40PLN Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
PROGRAM REGIONALNY Narodowa Strategia Spójności
PROGRAM REGIONALNY Narodowa Strategia Spójności
PROGRAM REGIONALNY Narodowa Strategia Spójności
Informacje źródłowe na temat Regionalengo Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajduja sie na stronie www.rpo.silesia-region.pl

Newsletter – Przemysł: Malowanie ciekłe

Zapisz się do Newslettera, aby otrzymywać informacje o aktualnych promocjach i nowościach.

Zamów katalog ‘Industrial Solutions – Malowanie ciekłe’

Aby otrzymać aktualny katalog, uzupełnij wszystkie poniższe dane: