Centrala: +48 32 346 37 00
Strona główna » Aktualności » Targi » DREMA 2014 - podsumowanie

DREMA 2014 - podsumowanie

03.10.2014 w kategorii: Targi


image006.jpg

Kolejna, 30-ta edycja targów Drema dobiegła końca. Impreza z pewnością na długo pozostanie w pamięci wielu z nas- przez cały czas targów nasze stoisko cieszyło się niesłabnącym zainteresowaniem wśród zwiedzających.

Chcielibyśmy bardzo podziękować za poświęcony czas i rozmowy na naszym stoisku zarówno tym z Państwa, którzy współpracują z nami już od lat, jak również firmom, które dotąd były nam nieznane.

Serdecznie zapraszamy do dalszego kontaktu z nasza firmą oraz spotkań podczas kolejnych imprez. Już niebawem w zakładce „Aktualności” podzielimy się informacjami o zbliżających się wydarzeniach z udziałem naszej firmy.

Wróć do kategorii

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne potrzeby."Zastosowanie i wykorzystanie technologii informatycznych w procesach zarządzania przedsiębiorstwem WAGNER-SERVICE" Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Wagner-Service Piotr Wilczek i synowie Spółka Jawna. Całkowita wartość projektu: 33.335,28 PLN Wnioskowana kwota dofinansowania: 16.394,40PLN Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
PROGRAM REGIONALNY Narodowa Strategia Spójności
PROGRAM REGIONALNY Narodowa Strategia Spójności
PROGRAM REGIONALNY Narodowa Strategia Spójności
Informacje źródłowe na temat Regionalengo Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajduja sie na stronie www.rpo.silesia-region.pl

Newsletter – Przemysł: Malowanie ciekłe

Zapisz się do Newslettera, aby otrzymywać informacje o aktualnych promocjach i nowościach.

Zamów katalog ‘Industrial Solutions – Malowanie ciekłe’

Aby otrzymać aktualny katalog, uzupełnij wszystkie poniższe dane: