Centrala: +48 32 346 37 00
Strona główna » Aktualności » Targi » Podsumowanie VI Targówi EXPO-SURFACE

Podsumowanie VI Targówi EXPO-SURFACE

15.03.2015 w kategorii: Targi


expo_surface.jpg

10-12 marca w Targach Kielce odbyły się VI Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE. Imprezę, która już od sześciu lat jest świętem w branży odwiedziło aż 6500 gości. Do stolicy województwa świętokrzyskiego przyjechali między innymi producenci i dystrybutorzy z całego świata. Miniona edycja wystawy była niezwykle bogata we wszystko to, co umożliwia precyzyjne naniesienie farb.  Firma WAGNER na swoim stoisku prezentowała agregaty malarskie i pistolety do malowania ciekłego, a także ręczne urzadzenia do malowania proszkowego. 

Wróć do kategorii

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne potrzeby."Zastosowanie i wykorzystanie technologii informatycznych w procesach zarządzania przedsiębiorstwem WAGNER-SERVICE" Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Wagner-Service Piotr Wilczek i synowie Spółka Jawna. Całkowita wartość projektu: 33.335,28 PLN Wnioskowana kwota dofinansowania: 16.394,40PLN Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
PROGRAM REGIONALNY Narodowa Strategia Spójności
PROGRAM REGIONALNY Narodowa Strategia Spójności
PROGRAM REGIONALNY Narodowa Strategia Spójności
Informacje źródłowe na temat Regionalengo Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajduja sie na stronie www.rpo.silesia-region.pl

Newsletter – Przemysł: Malowanie ciekłe

Zapisz się do Newslettera, aby otrzymywać informacje o aktualnych promocjach i nowościach.

Zamów katalog ‘Industrial Solutions – Malowanie ciekłe’

Aby otrzymać aktualny katalog, uzupełnij wszystkie poniższe dane: