Centrala: +48 32 346 37 00
Strona główna » Klejenie

Marcin Rzepecki

Market Manager

kontakt kontakt email

kontakt 881 089 696


Klejenie

Wraz z zespołem znakomitych specjalistów polecamy firmę Wagner-Service, jako dostawcę najwyższej jakości sprzętu i usług w zakresie szeroko rozumianego klejenia, uszczelniania, zalewania, wtrysku i powlekania.

Działamy w zakresie:

  • dobru i sprzedaży urządzeń dozowania ręcznego,
  • przygotowania i wdrożenia indywidualnie zaprojektowanych instalacji,
  • przygotowania i wdrożenia systemów automatycznych, w tym zrobotyzowanych,
  • obsługi technicznej i serwisowej.

Rzetelność doradztwa i przygotowania projektów gwarantują swym doświadczeniem nasi automatycy, konstruktorzy i technolodzy. Za solidność instalacji i jakość obsługi posprzedażowej odpowiada grupa ponad 20 pracowników serwisu, mobilnych techników oraz programistów robotów.

Działamy z siedziby w Świętochłowicach, oddziałów w Warszawie, Poznaniu i Gdańsku oraz mobilnie z innych części Polski. Wszystko powyższe opieramy na urządzeniach WAGNER oraz sprzęcie wchodzących w skład WAGNER-GROUP firm REINHARDT TECHNIK i WALTHER PILOT. Systemy zrobotyzowane wyposażamy w roboty FANUC, jako ścisły partner w Polsce. Pozostałą automatykę opieramy głównie na sterownikach SIEMENS.


Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne potrzeby."Zastosowanie i wykorzystanie technologii informatycznych w procesach zarządzania przedsiębiorstwem WAGNER-SERVICE" Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Wagner-Service Piotr Wilczek i synowie Spółka Jawna. Całkowita wartość projektu: 33.335,28 PLN Wnioskowana kwota dofinansowania: 16.394,40PLN Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
PROGRAM REGIONALNY Narodowa Strategia Spójności
PROGRAM REGIONALNY Narodowa Strategia Spójności
PROGRAM REGIONALNY Narodowa Strategia Spójności
Informacje źródłowe na temat Regionalengo Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajduja sie na stronie www.rpo.silesia-region.pl

Newsletter – Przemysł: Malowanie ciekłe

Zapisz się do Newslettera, aby otrzymywać informacje o aktualnych promocjach i nowościach.

Zamów katalog ‘Industrial Solutions – Malowanie ciekłe’

Aby otrzymać aktualny katalog, uzupełnij wszystkie poniższe dane: