Centrala: +48 32 346 37 00
Strona główna » Nasze oddziały

Nasze oddziały


SIEDZIBA FIRMY - ŚWIĘTOCHŁOWICE
ul. E. Imieli 27
41-605 Świętochłowice

Tel: +48 32 346 37 00
Fax: +48 32 346 37 13
Mail: info@wagner-polska.com.pl

Dział Obsługi Klienta
Tel: +48 32 346 37 18
Tel: +48 32 346 37 19
Tel: +48 32 346 37 20
Mail: handlowy@wagner-polska.com.pl

Serwis
Fax: +48 32 346 37 17
Mail: serwis@wagner-polska.com.pl

Marcin Barański - Key Account Manager

607 430 303
m.baranski@wagner-polska.com.pl

Województwa:

mazowieckie


Radosław Muszyński - Przedstawiciel handlowy

609 526 976
r.muszynski@wagner-polska.com.pl

Województwa:

dolnośląskie, lubelskie, lubuskie, małopolskie, opolskie,
śląskie, świętokrzyskie, podkarpackie


Tomasz Łężyk - Przedstawiciel handlowy

603 535 454
t.lezyk@wagner-polska.com.pl

Województwa:

kujawsko-pomorskie, łódzkie, podlaskie, pomorskie,
warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie


SERWIS

Centrala Świętochłowice
ul. E. Imieli 27
Oddział Warszawa
ul. Instalatorów 3B
Oddział Poznań
ul. Zofii Sokolnickiej 5
32 346 37 17
serwis@wagner-polska.com.pl
607 048 002
serwis.warszawa@wagner-polska.com.pl
663 173 004
serwis.poznań@wagner-polska.com.pl

Dariusz Radziszowski - Dyrektor ds. handlowych Contractor

663 171 005
d.radziszowski@wagner-polska.com.pl

Michał Bula - Doradca techniczno-handlowy

601 197 966
m.bula@wagner-polska.com.pl

Województwa:

lubelskie, małopolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie


Piotr Świątkowski - Doradca techniczno-handlowy

605 915 011
p.swiatkowski@wagner-polska.com.pl

Województwa:

kujawsko-pomorskie, mazowieckie, podlaskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie


Piotr Szulborski - Doradca techniczno-handlowy

697 277 055
p.szulborski@wagner-polska.com.pl

Województwa:

lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie


Maciej Zdeb - Doradca techniczno-handlowy

607 723 709
m.zdeb@wagner-polska.com.pl

Województwa:

dolnośląskie, łódzkie, opolskie


SERWIS

Centrala Świętochłowice
ul. E. Imieli 27
Oddział Poznań
ul. Zofii Sokolnickiej 5
Oddział Gdańsk
ul. Marynarki Polskiej 71
Oddział Ełk
32 346 37 17
serwis@wagner-polska.com.pl
695 540 404
serwis.poznan@wagner-polska.com.pl
601 175 237
serwis.gdansk@wagner-polska.com.pl
667 818 686
serwis.elk@wagner-polska.com.pl

DREWNO

Adam Leszczyński - Market Manager – Przemysł Drzewny

605 787 676
a.leszczynski@wagner-polska.com.pl

Maciej Włodarski - Doradca techniczno-handlowy

609 124 534
m.wlodarski@wagner-polska.com.pl

Województwa:

płn. cz. dolnośląskiego, lubelskie, łódzkie, małopolskie,
płd. cz. mazowieckiego, opolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie


Bartosz Wajs - Doradca techniczno-handlowy

695 540 404
b.wajs@wagner-polska.com.pl

Województwa:

dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, pomorskie, wielkopolskie,
zachodniopomorskie


Adam Daniłowicz - Doradca techniczno-handlowy

665 702 022
a.danilowicz@wagner-polska.com.pl

Województwa:

wsch. cz. kujawsko-pomorskiego, mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie


METAL

Paweł Ciucias - Doradca techniczno-handlowy

607 041 221
p.ciucias@wagner-polska.com.pl

Województwa:

dolnośląskie, małopolskie, opolskie, podkarpackie, śląskie


Adam Daniłowicz - Doradca techniczno-handlowy

665 702 022
a.danilowicz@wagner-polska.com.pl

Województwa:

Płn. wsch. cz. mazowieckiego, podlaskie, wsch. cz. warminsko-mazurskiego


Daniel Hura - Doradca techniczno-handlowy

663 265 008
d.hura@wagner-polska.com.pl

Województwa:

kujawsko-pomorskie, mazowieckie, pomorskie, zach. cz. warminsko-mazurskiego


Paweł Zwierzyński - Doradca techniczno-handlowy

601 398 514
p.zwierzynski@wagner-polska.com.pl

Województwa:

lubelskie, łódzkie, płd. cz. mazowieckiego, płn. cz. podkarpackiego,
płn. cz. śląskiego, świętokrzyskie, wsch. cz. wielkopolskiego


Jędrzej Pozorski - Doradca techniczno-handlowy

663 456 565
j.pozorski@wagner-polska.com.pl

Województwa:

lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie


Jacek Cesarczyk - Szef Sprzedaży - Aplikacje Proszkowe

607 057 065
jcesarczyk@wagner-polska.com.pl

Adam Kałużny - Doradca techniczno-handlowy

691 808 266
akaluzny@wagner-polska.com.pl

Województwa:

dolnoslaskie, lubelskie, lubuskie, płd. cz. łódzkiego,
małopolskie, opolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie


Maciej Nowak - Doradca techniczno-handlowy

605 595 101
m.nowak@wagner-polska.com.pl

Województwa:

kujawsko-pomorskie, płn. cz. łódzkiego, mazowieckie, podlaskie,
pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie


SERWIS

Karol Michalik - Serwisant

695 457 575
k.michalik@wagner-polska.com.pl

Województwa:

śląskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, lubelskie,
płd. cz. mazowieckiego


Rafał Sosnowski - Serwisant

603 750 441
rsosnowski@wagner-polska.com.pl

Województwa:

lubuskie, dolnośląskie, opolskie, wielkopolskie, łódzkie


Robert Niksa - Serwisant

604 913 387
r.niksa@wagner-polska.com.pl

Województwa:

zachodnio-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie,
kujawsko-pomorskie, płn. cz. mazowieckiego


Tomasz Chodorowski - Inżynier projektu

665 411 344
t.chodorowski@wagner-polska.com.pl

Województwa:

wszystkie


 
Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne potrzeby."Zastosowanie i wykorzystanie technologii informatycznych w procesach zarządzania przedsiębiorstwem WAGNER-SERVICE" Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Wagner-Service Piotr Wilczek i synowie Spółka Jawna. Całkowita wartość projektu: 33.335,28 PLN Wnioskowana kwota dofinansowania: 16.394,40PLN Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
PROGRAM REGIONALNY Narodowa Strategia Spójności
PROGRAM REGIONALNY Narodowa Strategia Spójności
PROGRAM REGIONALNY Narodowa Strategia Spójności
Informacje źródłowe na temat Regionalengo Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajduja sie na stronie www.rpo.silesia-region.pl
Global Performance

Newsletter – Przemysł: Malowanie ciekłe

Zapisz się do Newslettera, aby otrzymywać informacje o aktualnych promocjach i nowościach.





Zamów katalog ‘Industrial Solutions – Malowanie ciekłe’

Aby otrzymać aktualny katalog, uzupełnij wszystkie poniższe dane: